Центр розвитку бізнес-технологій
Україна,
м. Київ ,
проспект Петра Григоренка, 23 офіс 2505
+380 (44) 585 74 68,
Громадська організація «Центр розвитку бізнес-технологій» ( ЦРБТ ) створена за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації, яка в 2002-2003 рр. передала в адміністрування ЦРБТ портал SME Toolkit Ukraine ( www.vlasnasprava.info ), який згодом став основним інформаційним джерелом для представників малого та середнього бізнесу по всій Україні.

ЦРБТ – незалежна аналітична і консультаційна організація, місією якої є сприяння демократичним цінностям, захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів представників малого та середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах.

За 10 років активної діяльності ЦРБТ реалізував понад 40 проектів у співпраці та з фінансовою підтримкою Міжнародного фонду «Відродження», Світового банку, Європейської комісії, посольства Нідерландів в Україні, Фонду Євразія, EuropeAid та іншими.

З 2004 року ЦРБТ активно сприяє розвитку всесвітньої благодійної програми Intel ® «Навчання для майбутнього» ( Intel ® Teach) в Україні. З 2008 року ЦРБТ став офіційним партнером корпорації Intel в Україні.