КЗО "Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти"
Україна,
м. Дніпропетровськ,
вул. Свердлова, 70
+380567324848,
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти – єдиний спеціалізований осередок організації післядипломної педагогічної освіти в регіоні. Щороку підвищення кваліфікації проходять понад 17 тисяч педагогів області.

МІСІЯ

Привнесення організації у процес налагоджування саморегулюючих механізмів функціонування регіональної системи післядипломної педагогічної освіти та координація діяльності її структурних компонентів.

ФУНКЦІЇ

  • Забезпечення державних стандартів підготовки працівників галузі відповідно до фаху, рівнів кваліфікації та вимог суспільно-економічного і науково-технічного розвитку.

  • Здійснення перепідготовки педагогічних працівників регіону на основі програм другої вищої освіти та спеціалізованих тематичних курсів, забезпечуючи оперативне реагування на зміни у кадрових потребах регіональної системи освіти.

  • Забезпечення науково-методичного супроводу та організаційної цілісності інноваційних процесів у регіональній системі освіти у вигляді єдиної системи експериментальної роботи освітніх закладів.

  • Забезпечення організаційних та інформаційних передумов функціонування єдиного регіонального освітнього Інтернет-простору для закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.


КОЛЕКТИВ

Складається з наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, який має сталі наукові традиції: 5 докторів наук, 37 кандидатів наук.